BURMISTRZ PSZCZYNY DARIUSZ SKROBOL ZAPRASZA

18 ~ 19

s i e r p n i a

Strona główna | Zaproszenie | Harmonogram | Organizatorzy i Sponsorzy | Regulamin

Drodzy Państwo,

święto naszego miasta niewątpliwie jest okazją do tego, aby spotkać się całymi rodzinami, z sąsiadami, przyjaciółmi i wspólnie spędzić Dni Pszczyny.

Tradycyjnie już przygotowaliśmy różnorodny program, taki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W sobotę zobaczymy Agnieszkę Chylińską oraz Miuosha. W niedzielę na głównej scenie w parku pszczyńskim wystąpią Czerwone Gitary, Kombii, a także znakomita orkiestra Brevis z Ukrainy, która zaprezentuje widowiskowy program „Legendy rocka symfonicznie”. Trzeci weekend sierpnia jest okazją do promocji naszego dziedzictwa kulinarnego - w trakcie Festiwalu Pszczyńskich Maszketów przeprowadzony zostanie konkurs śląskiej kuchni.

Zapraszam gorąco do udziału w licznych imprezach towarzyszących, które od wielu lat odbywają się podczas Dni Pszczyny. Dziękuję wszystkim organizacjom, które aktywnie włączają się w przygotowanie największej pszczyńskiej imprezy.

Stwórzmy niezwykły klimat. Mieszkańcy i turyści wielokrotnie pokazywali, że potrafią bawić się bezpiecznie, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Burmistrz Pszczyny, Dariusz Skrobol